Precizia: Herăscu - Cîrstei, Soreanu, Brînzea, Fl. Voinea - Dumitru, Duricu, Cojocaru, Bădărău - V. Urdea, Șovăială. Au mai evoluat: D. Voinea, Constantin, Boroș, Pădurice, Nica, Ad. Pavel, Dinoiu. Antrenori: Vasilescu Cornel, Istrati Robert.

CSM: Lepădatu - Beju, Gânju, G. Radu, Zăpodeanu - Dârstaru, Vintilă, Budileanu, Ilioiu - Hromei, Negotei. Au mai jucat: Boşilcă - Ad. Burchi, Grigoraş, Stroe, M. Mihai, Negoiasă, Negreanu, Olteanu, Blanc. Antrenor: Burchi Ion.

Au marcat: Cojocaru 6, M. Dumitru 59 - Stroe 70, Negreanu 74, Olteanu 77.

Arbitru: Focșeneanu Răzvan (Breaza)

Astăzi, echipa noastră a disputat un meci amical împotriva câmpinenilor de la CSM. Meciul s-a dovedit un test util ambelor echipe. Meciul a început cu un moment de reculegere în memoria fostului mare fotbalist brezean Florin Stoica, care a fost condus astăzi pe ultimul drum. Scorul a fost deschis încă din minutul 6 de Cojocaru, care a reluat dintr-o centrare a lui Brînzea. Au urmat câteva ratări importante, modificarea scorului venind abia în minutul 59 când M. Dumitru a marcat pentru 2-0. În ultimele minute antrenorii brezeni au introdus pe teren 5 jucători sub 20 de ani ceea ce a permis câmpinenilor să obțină o victorie in-extremis. Următorul meci al echipei noastre va fi duminica viitoare de la ora 11, pe stadionul „Rafinărie” din Câmpina unde vom înfrunta formația locală Unirea.